Hořký nefiltrovaný speciál z Brna

HAUSKRECHT 11°

ŽIVÉ NEPASTERIZOVANÉ NEFILTROVANÉ PIVO

Tohle pivo poznáte i poslepu: prostě jen ponořte rty do husté smetanové pěny, která spolu s dokonalým řízem jsou tou pravou tečkou za dlouhým výrobním procesem nefiltrované Brněnské 11°

Pivo z parního pivovaru Hauskrecht v Brně

 

Klasika z Brna

STAROBRNO MEDIUM 11°

Tento nepasterizovaný světlý ležák se vyznačuje bohatou pěnou, neobyčejně lahodnou, plnou, jemně chmelovou chutí a dokonalým řízem. Medium jedenáctka - chlouba starobrněnského pivovaru vyrobená z nejjemnějšího žateckého chmele a nejlepšího moravského sladu, který se vyrábí z dvouřadého ječmene.

Starobrno 

BITR

Světlý extra hořký a extra dobrý ležák

Přesně to je starobrněnský Bitr. Jedná se o vůbec nejvíc hořké pivo v historii Starobrna, které vzniklo na přání samotných pivařů a štamgastů. 

Pivo starobrněnští sládci vaří poctivě a klasicky na dva rmuty. Pak dozrává v tancích ze šedesátých a sedmdesátých let minulého století v historickém sklepě - a to ne ledajakém! Toto oddělení XIV je vytesáno do skály Žlutého kopce, což umožňuje naprosto optimální teplotu zrání. Za poctivým vařením nového ležáku a kvašením ve sklepě z roku 1872 tak stojí velký podíl ruční práce zaměstnanců pivovaru. 

Díky tomu má Bitr jiskrně zlatavou barvu, střední říz a lahodný chmelový dozvuk. 

Světlá filtrovaná jedenáctka

BERNARD 11°

Tradiční světlý ležák

Chuť vyvážené hořkosti v harmonii s lahodnou plností, chmelovou vůní a bohatou pěnou je charakteristická pro jedenáctku BERNARD.